Lunárny Krásnej panej 2017

Na rok
2017

Navedela som,čo kupujem ale na základe recenzii som vyskúšala a som spokojná

• dlhoročne osvedčený poradca
    • chýba celoročný prehľad dátumov podľa aktuálneho znamenia pre rýchlu orientáciu
    • sú tlačové chyby
  • , zakúpené v Gorila.sk

• veľa rokov kupujem lunárne kalendáre, ale Lunárny kalendár krásnej panej je TOP medzi nimi

Na rok
2017

Navedela som,čo kupujem ale na základe recenzii som vyskúšala a som spokojná

• dlhoročne osvedčený poradca
    • sú tlačové chyby
  • , zakúpené v Gorila.sk

• , zakúpené v preskoly.sk

• Tí ktorí ho ešte nemajú nech si ho kúpia a riadia sa jeho radami

Je tam všetko kedy sa strihať, kedy sadiť, prať, jednoducho riadiť sa podľa zdravého rozumu

• , zakúpené v iPark.sk

Kupujem si ho kazdy rok a som nadmieru spokojny-su tam dobre rady -odporucam !

• , zakúpené v iPark.sk

Roky je tento kalendar sucastou nasej domacnosti. Ulahcuje a usmernuje nam nase dni v roku. Dakujem,ze existuje.

• , zakúpené v preskoly.sk

Kalendár používa naša rodina už viac rokov.
    Je to veľmi dobrý kalendár.

• , zakúpené v preskoly.sk

• Veľmi pekné vyhotovenie, ilustrácie, rady, k tomu aj stolný kalendár a breviár
    • - najlepšia cena
    • - v diári by som možno privítala viac miesta na poznámky k jednotlivým dňom

Všetko super

• , zakúpené v KNIHCENTRUM.SK

Slovenský jazyk, Jednoduché návody na riešenia v dané dni. Mám rada túto edíciu.

• .
    • .